Kolik Bebek Sesleri ve Ninniler

Bebekler anne karnında çok uzun bir süre yaklaşık 9 ay zaman geçirirler. Bu süreçte dış ortamla yani dünyamızla hiç bir bağlantıları olmaz.

Tek duyabildikleri ve hissedebildikleri şey annelerinin kalp atışları ve çeşitli, gürültülerdir.

Aslında günümüzün en büyük sorunlarından bir tanesi de yeni doğan bebekler de uyku problemidir.

Uzun süre anne karnında zaman geçiren bebekler anne karının da ki gürültüye alışık oldukları için anne karnından dışarı çıktıklarında sürekli uyku problemi yaşarlar.

Uygulamamız bu problemi çözmek için ve sizlere yardımcı olmak için oluşturuldu.

Kolik Bebekler için Hazırladığımız uygulamamız bebeklerimizin rahat bir şekilde uykuya dalması sağlayacak sesler ve gürültüler ile donatıldı.

ErdApp ailesi olarak hazırladığımız uygulamamızda çocuklarımız için profesyonel sesler seçildi tamamı lisanslı ve HD Yüksek kaliteli sesler sizlerin kullanımı için hazır.

NİNNİLER

Öncelikle Uygulamamıza bebeklerimizin hoşuna gidebilecek 3 adet müzik kutusu sesi ekledik tamamı lisanslı ve Pedagog önerisi bu sesler ile bebeklerimizin çok kısa sürede uykuya dalacağını düşünüyoruz.

DOĞA SESLERİ

Biliyorsunuz insanlar doğanın bir parçasıdır tıpkı bizim gibi yine bebeklerimiz de doğa seslerini sever ve onları duyduğunda rahatlar bu nedenle bebeklerimizin ilgi duyabileceğini düşündüğümüz aşağıdaki sesleri ekledik.

Bunlar;

Kamp Ateşi Sesi,
Nehir su sesi,
Orman Sesi,
Rüzgar Sesi,
Gece Cırcır Böceği Sesi,
Okyanus Dalga Sesi,
Yağmur sesi,
Klasik Saat Sesi,

EV ALETLERİ

Bu sesler dışında bildiğiniz üzerine bebeklerimiz ev aletleri seslerine bayılırlar özellikle saç kurutma makinesi sesi, elektrikli süpürge sesleri onlara sanki anne karnındaymış gibi hissettir.

İşte tamda bu sebepten dolayı özellikle en fazla dikkat çeken ve uzun yıllar edindiğimiz tecrübeler bakımından en çok tercih edilen bu sesler de yine uygulamamız içerisinde mevcuttur.

Bu sesler;

Çamaşır Makinesi Sesi,
Pervane vantilatör Sesi,
Elektrikli Süpürge Sesi 1,
Elektrikli Süpürge Sesi 2,
Saç Kurutma Makinesi Sesi 1,
Saç Kurutma Makinesi Sesi 2,
Klima Sesi,
Duş su sesi,

ARAÇLAR

Bir çoğumuz bebeklerimizin araba içerisin de nasıl uyuya kaldığını hayretler ile izlemiş yine bir çoğumuz bebeklerimizi uyutmak için çok yol yapmışızdır özellikle arabalarda çok bebek gezdirmişliğimiz vardır.

Bu koşullarda göz önünde bulundurularak bebeklerimizi rahat uykuya daldırmak adına aşağıda sıralanan sesler bebeklerimizi mışıl mışıl uyutmak adına uygulamamızda mevcuttur.

Bunlar;

Araba gürültüsü sesi,
Otobüs gürültüsü sesi,
Tren Sesi,
Uçak kabin sesi.

KOLİK SESLER

Bir çok yeni anne ve babalar kolik bebek denildiğinde kolik ne demek diye bir araştırmışlardır. Kolik uyku sorunu yaşayan bebeklerin yaşadığı bu sıkıntının adıdır.
Sevgili anne ve babalar üzülmeyin yine bu tarz problem için 3 farklı gürültü sesimiz var hemde tam olarak KOLİK bebekler için hazırlanmış yine Pedagoglar tarafından önerilen bu seslerde aşağıdaki gibidir.

Beyaz Gürültü Kolik Bebek Sesi,
Pembe Gürültü Kolik Bebek Sesi,
Kahverengi Gürültü Kolik Bebek Sesi,

Bu kadar açıklama sonrası umuyoruz ki bebekleriniz hazırladığımız ninniler ve kolik bebek sesleri sonrası rahat rahat mışıl mışıl uyur. Siz sevgili anne ve babalar da gerek birbirinize gerekse uykusuz geceler için kendinize zaman ayırabilirsiniz.

ErdApp olarak Hayatlarınızı kolaylaştıracak uygulamalar yapmaya ve sizlere “Küçük Mutluluklar Üretmeye” devam ediyoruz.

Yorum ve Yıldızlarınız ile bize destek olmayı sakın unutmayın.

Hadi Bebekler İyi Uykular.

Project details

Author

ErdApp